معرفی آژانس DECIDE

معرفی آژانس DECIDE

آژانس DECIDE یکی آژانس داده محور (Data-Oriented) و تماما تخصصی در زمینه مشاوره فروش (Sales Consulting & Strategy) است که مدل ها و سیستم های مدرن فروش مانند سیستم های سرشماری پایانه های فروش، مدل های Cost to Serve ؛ محاسبه قیمت تمام شده سرویس دهی به پایانه های فروش؛ شناسایی مسیر ها و روت های بهینه؛ سیستم های جدید ریتیل آدیت (Retail Audit) و بهینه سازی تبلیغات در محل فروش (POSM) را ارائه می نماید. همچنین دیساید را می توان توسعه دهنده ی سیستم های نرم افزاری نسل جدید فروش دانست که بهره وری فروش را به شکل معناداری بهبود می بخشد.

آژانس DECIDE فقط و فقط یک سرویس ارائه می کند:

“افزایش واقعی فروش “(Action Plans to Increase Sales)

آژانس DECIDE یک آژانس “Right to the Point” است

ماهیت DECIDE ؛ ارائه خدمات نظری، تئوریک؛ انتزاعی یا “روی کاغذ” نیست بلکه به معنای واقعی کلمه به دنبال “افزایش فروش” یا Sales Improvement است.

در سطح بین المللی، بخش کوچکی از کل آژانس های مشاوره در این زمینه فعالیت می کنند. چرا که فعالیت در این بخش، سخت است و دسترسی به این مدلها، آسان نیست. حتی اغلب آژانس های Sales Consulting در زمینه های دیگر به خصوص “توانمندسازی نیروهای فروش” فعالیت می کنند نه ارائه مشاوره های داده محور فروش. در ایران، هیچ آژانس فعالی در این بخش از بازار Consulting حضور ندارد و DECIDE اولین آژانس تخصصی در این زمینه است.

کل فعالیت دیساید بر ارائه راه حل های Push-Oriented استوار است که هدف از آن؛ بهبود سطح دسترسی به محصولات برای مشتریان بالقوه است. اصل اساسی در این استراتژی این است که “هرچه بتوان محصولات را بهتر و بیشتر در معرض دید قرار داد؛ فروش آن افزایش خواهد یافت”. به طور کلی راهکارهای Push-Oriented عبارتند از :